Potrebujete 90-60-90 ku svojmu šťastiu?

Potrebujete 90-60-90 ku svojmu šťastiu?>

90-60-90: Sú toto tie čísla, ktoré Vám prinesú šťastie?

 

simona and noblesa

Bodyshaming- ponižujúce komentovanie výzoru iných, sa stal tichým a akceptovaným spoločníkom našej doby.

A to nie je dobre.

Prečo? Lebo to nikomu neprospieva, ale naopak-spôsobuje úzkosti, depresie, ničí sebalásku a zdravý psychický vývoj (hlavne u detí a mladých ľudí-Prieskum, ktorý sa robil v roku 2016 v USA na vzorke 2000 respondentov ukázal, že body shaming zažilo 94% tínedžeriek a 64% tínedžerov. ). Skrátka bodyshaming ničí zdravie spoločnosti.   

Je načase začať sa o ňom rozprávať. A poriadne nahlas. 

To sme si jedného dňa povedali spolu s komičkou Simonou, ktorá túto myšlienku dlho nosila v sebe a dnes Vám spoločne prinášame skvelú sériu rozhovor so vzácnymi hosťami, ktoré sú plné hlbokých myšlienok, príbehov a inšpirácií do života pre každého, kto si nevedomky ničí zdravie akoukoľvek negatívnou myšlienkou o svojom tele.

V podcaste trefná komička Simona položartom, ale aj veľmi vážne, rozoberá pocity, zážitky a spomienky známych aj menej známych hostí, ktorí si bodyshamingom prešli v živote niekoľkokrát. Každý z nich má iný príbeh, každý z nich ho inak prežil a každý z nich svojou verejnou, intímnou spoveďou prináša inšpirácie k tomu, ako prežiť svoj život naplno, šťastne a so zdravým postojom k svojmu telu.

"Tento podcast venujeme všetkým, ktorí niekedy v živote zažili zosmiešňovanie svojho výzoru, pamätajú si ten moment a nesú si ho celý život v sebe."

 

podcast 90 60 90Krásne, známe a úspešné ženy ako Evelyn, Lujza Garajová-Schrameková , Anabela Mollová ale aj muži, ktorých v podcaste zastupuje komik Matej Makovický známy ako Mako, Vám svojou spoveďou vyrazia dych. 

Každý z nich si v živote zažil komentáre na svoje telo z okolia, ktoré zaboleli na dlhú dobu, či dokonca vo veľkej miere ovplyvnili ich život a psychiku. 

V tomto podcaste sa možno nájdete aj Vy, Vaša mama, kamarátka, alebo dokonca dcéra či syn.  

Možno so zdesením zistíte aj Vy, že práve takýto podobný moment v minulosti ovplyvnil celý Váš život až dodnes. Je načase to zmeniť, vyberte si z podcastu tú myšlienku, ktorá Vás zasiahne najhlbšie  a zmeňte svoj život, alebo život Vašich detí ešte dnes. Hneď.

Zdravý postoj k sebe je základom pre celkové zdravie. Milujte svoje telo, starajte sa oň s láskou a vážte si každý centimeter svojho tela. Odteraz už navždy.

Všetky diely tohto podcastu nájdete TU: Prajeme príjemné počúvanie a inšpiratívne chvíle, ktoré Vám zmenia život raz a navždy.

Váš team lekárov BENEDICTUS

benedictus banner

chcem vediet viac