Kolagénové komplexy

sportujuci ludia s kolagenomNa trhu je obrovské množstvo kolagénových doplnkov výživy, ktoré sa líšia nielen obsahom kolagénu v dennej dávke, ale aj druhom použitého kolagénu a zloženia preparátu. To všetko vplýva na to, ako, kde, za ako dlho a v akej miere sa prejavia účinky užívaného kolagénu. 

Kolagénové komplexy BENEDICTUS sme navrhli s ohľadom na všetky známe fakty o biochemickom pôsobení kolagénových peptidov v tele, a zároveň sme brali do úvahy rozdielne účinky jednotlivých druhov kolagénu.

Morský kolagén a hovädzí kolagén majú rozdielne účinky v ľudskom tele a na ich základe sme pre Vás vytvorili 5 druhov kolagénových komplexov pre rozličné vekové kategórie.

Každý z nich obsahuje kvalitný kolagén v postačujúcej dennej dávke 5000mg, ktoré telo akurát dokáže využiť za 24 hodín.

kolagen young look Spolu k nim sú v komplexe jedinečné kombinácie vitamínov, minerálov a bioaktívnych látok, ktoré vzájomnou kombináciou stimulujú telo k  tvorbe vlastného kolagénu a dopĺňajú telu chýbajúce látky. 

Kolagénové komplexy BENEDICTUS neobsahujú cukor, umelé sladidlá ani umelé farbivá. Majú rýchlu rozpustnosť, príjemnú chuť broskyne alebo limetky a denné dávky sú v praktickom, samostatnom balení. 

Vyrobené na Slovensku, podľa našej vlastnej, jedinečnej receptúry.

MUDr.Renáta Téglássy,

spoluautorka receptúry kolagénových komplexov

Zoradiť podľa:   Najlacnejšie Najdrahšie