DETSKÁ LEKÁRNIČKA

59.90 € 79.70 €

30 ml

Esenciálne oleje BENEDICTUS na vnútorné použitie sú zmesi esenciálnych olejov získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Výhodou je rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní.

Dostupnosť:

Skladom

Doručíme do 30.7.2021

Najobľúbenejšia kombinácia zmesí esenciálnych olejov pre deti BENEDICTUS KAŠEĽ, VIRÓZA A IMUNITA poskytuje rýchlu a účinnú prvú pomoc pri mnohých zdravotných ťažkostiach, ktoré sa v priebehu roka vyskytujú v každej domácnosti. Tie najbežnejšie zdravotné ťažkosti celej rodiny zvládnete užitím už niekoľkých kvapiek zmesi esenciálnych olejov, pri viróze či nachladnutí často stačí užiť jednu dávku (hneď pri objavení sa prvých príznakov). Či už pri suchom alebo vlhkom kašli, virózových stavoch, nádche, prechladnutí, bolesti a škriabaní v hrdle, zvýšenej horúčke bez zjavnej príčiny či v období zvýšenej záťaže imunity máte doma pomocníka, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Užitím alebo aplikovaním olejov na pokožku hneď pri prvých príznakoch zabránite rozvoju ochorenia, skrátite dobu liečenia, prípadne sa jej celkom vyhnete.

Presný popis k produktom, návod na použitie ako aj zloženie jednotlivých zmesí nájdete pre KAŠEĽ TU, pre VIRÓZU TU  a pre IMUNITU TU.