Esenciálne oleje z liečivých bylín pre deti

Zdravé a spokojné dieťa je to najväčšie šťastie pre každého rodiča. 

dietatkoNie vždy sa však vyhneme vírusom, prechladnutiu, baktériám-detským jazykom- "bacilom" :)

Boľavé hrdlo tesne pred dovolenkou, hnačka a vracanie v nedeľu večer či zvýšená teplota pred narodeninovou oslavou u kamaráta sú smutnou, častokrát zúfalou situáciou v živote rodičov, a samozrejme aj detí. O to horšie, ak sa neustále vracajú a žijeme v začarovanom kruhu chorôb z detských kolektívov.

V týchto momentoch potrebujeme niečo zázračné, s rýchlym nástupom účinku, čo zvráti smutný scenár prebdených nocí,  OČR-iek, vynechania škôlky, školy, krúžkov, hroziacich antibiotík, či nekonečných hodín v čakárni u lekára plnej ďalších chorých detičiek... 

Našťastie, príroda je naším spojencom aj v týchto situáciách. Prax ukazuje, že kto raz skúsil zmesi liečivých bylín Benedictus, už im ostal verný, prestal s nespočetnými nákupmi v lekárni, prestal čerpať OČRky, a hlavne- má doma šťastné, spokojné dieťa, s dobrou imunitou, ktoré sa netrápi bežnými detskými chorobami, ale vychutnáva si naplno svoje detstvo. 

Esenciálne oleje BENEDICTUS na vnútorné použitie sú ručne miešané zmesi esenciálnych olejov, ktoré sú získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Zloženie jednotlivých zmesí je navrhnuté naším odborným tímom lekárov a farmaceutov s cieľom dosiahnuť najvyšší možný liečivý efekt. Pri včasnom podaní je preukázaný efekt odvrátenia choroby už po prvej dávke.

Výhodou týchto zmesí je rýchly nástup účinku, vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní a príjemná chuť a vôňa bylín.

Vyskúšajte tiež aplikáciu olejov vmasírovaním do chodidla, deti to milujú, rozvonia vám celý dom a účinky sa dostavia veľmi rýchlo. Nič príjemnejšie na detské choroby už ani byť nemôže.

Pri dodržaní dávkovania a návodu na užitie sú esenciálne oleje bezpečnou, rýchlou a prírodnou formou liečby, vhodnou aj pre deti. 

Zoradiť podľa:   Najlacnejšie Najdrahšie