OREGANO

19.90 €

10

50% BIO oreganový olej z rúk lekárov má silné antibakteriálne, antimikotické a antivírusové účinky.

Oreganový olej obsahuje karvakrol- jedno z najúčinnejších prírodných antibiotík, ktoré nezanechávajú v tele stopy ako konvenčné antibiotiká. Má silné antibakteriálne, antimikotické a antivírusové účinky. Pôsobí proti parazitom, zápalom a pomáha pri tráviacich a žalúdočných ťažkostiach. Posilňuje imunitu, pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k zachovaniu zdravia. Obsahuje vápnik, horčík, zinok, železo, draslík, meď, bór, mangán, vitamíny A, C a niacín.  

Zloženie zmesi BENEDICTUS-OREGANO:

  • Oreganový olej: Pamajorán obyčajný (oleum origani) - listy
  • Hroznový olej: Vinič hroznorodý (oleum vitis viniferae) - jadierka

Dávkovanie: 3x denne užiť na lyžičke vody 2 až 3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami 3x denne.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie uvedenom na etikete a balení.

Zmes esenciálnych olejov neobsahuje alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.