Trápi Vás akné? Menštruačné bolesti? Alebo nespavosť? STAČILO

Trápi Vás akné? Menštruačné bolesti? Alebo nespavosť? STAČILO>

Od 1. mája 2021 je konečne aj na Slovensku povolené užívanie vybranej zložky z Konope siatej, ktorá preukazuje terapeutické účinky pri mnohých zdravotných ťažkostiach (konkrétne sa o tejto látke a jej účinkoch  dočítate v odbornom článku TU) a to tým, že pomáha nášmu vlastnému endokanabinoidnému systému (viac o endokanabinoidnom systéme a jeho funkcii v tele cicavcov sa dočítate TU). Prax potvrdzuje výborné účinky pri bolestiach, predmenštruačnom syndróme, nespavosti, strese, depresii, panických atakoch, liečbe akné a iných kožných ochorení, fibromylagii, epilepsii či Parkinsonovej chorobe, a mnohých ďalších.  Schválená zložka Konope siatej na rozdiel od iných zložiek nie je psychoaktívna látka, okrem toho jej užívanie nespôsobuje závislosť a má 100% prírodný pôvod. Výrazne sa tak líši od priemyselne vyrábaných liekov, ktoré so sebou nesú vedľajšie účinky a zanechávajú reziduá v odpadových vodách. Vstúpte spolu s nami do sveta BENEDICTUS- do sveta prírodnej medicíny z rúk lekárov.  

Váš team lekárov BENEDICTUS


Ako prežívate Vaše dni? Patríte medzi šťastnejšie ženy, alebo každý mesiac trpíte bolesťami a ste vyradená z bežného rytmu?

menstruacne bolesti

Priemerná žene menštruuje za život 450 krát. Nie je jediný dôvod na to, aby ste 450 krát za život trpeli a podriaďovali Váš život bolesti. Našťastie, už aj slovenské ženy si môžu legálne a rýchlo uľaviť od bolesti, bez rizika vedľajších účinkov. Stačia 2-3 kvapky oleja s vybranou zložkou pod jazyk a za desať minút o bolesti neviete na ďalších 8-10 hodín1. Pomôžte svojmu telu efektívnou, prírodnou cestou. Môžete. 

Už viac netrpte, STAČILO.

1) časový údaj udávajú naše klientky po užití oleja s 25% koncentráciou účinnej látky

 

nespavostMáte problémy zaspať? Prenasledujú vás ťažké myšlienky, doľahne na vás stres alebo dokonca trpíte chronickou poruchou spánku?

Vaše telo MUSÍ regenerovať. Spánok je pre naše zdravie a psychickú pohodu nevyhnutný. Cítite to samy na sebe. Lieky na spanie sú možnosťou ako si pomôcť, ale nesú so sebou vedľajšie účinky a riziko závislosti. Prax ukazuje, že 4 kvapky oleja s 5% koncentráciou účinnej látky pod jazyk pred zaspávaním vás do 10 minút2 privedú k spánku a v pokoji prespíte celú noc. Zázrak? Nie, múdre využitie prírody. 

Už viac netrpte, STAČILO.

2) časový údaj udávajú naši klienti po užití  oleja s 5% koncentráciou účinnej látky

 

aknéAkné. Samostatná kapitola sama o sebe. Koľko rokov s ňou bojujete? Aplikujete prostriedky na liečbu akné len zvonku, alebo máte šťastie na lekára a riešite ju spoločne zvnútra? Ste spokojný s výsledkom? Akné je komplexný problém a je nutné pri ňom riešiť viacero regulačných systémov v tele súčasne. Účinná látka z Konope reguluje v tele zápalové procesy a zároveň potláča tvorbu kožného mazu, tiež súčasne zlepšuje celkový stav pokožky. Ideálna kombinácia na dlhodobú terapiu akné so skutočným výsledkom. 

Už viac netrpte, STAČILO.

Objavte nový svet, ktorý pre nás príroda vytvorila už pred tisíckami rokov a zbavte sa psychických alebo fyzických ťažkostí. Dostaňte svoje telo opäť do rovnováhy. Netrpte, STAČILO. Objavte prírodnú medicínu, ktorá mení životy.

MUDr. Gustáv Kalauz

liek na menstruacne bolesti, akne a nespavost