Revolúcia v sexe: až 80 % žien predstiera orgazmus. Lekári vravia-STAČILO!

Revolúcia v sexe: až 80 % žien predstiera orgazmus. Lekári vravia-STAČILO!>

8.august je Medzinárodným dňom ženského orgazmu

Pripomína, že nielen muži, ale aj ženy by mali mať prirodzenú radosť a pôžitok z milovania. Že je to prirodzené? Áno, ale prax ukazuje niečo iné. Až 80% žien niekedy predstiera orgazmus? Nie vždy je to vinou partnera či vzájomného nesúladu partnerov. 

Aké dôvody ženy uvádzajú?

Psychické, fyziologické, najčastejšie však ich kombináciu.

smutná žena po sexeMedzi najčastejšie fyziologické dôvody ženy uvádzajú suchosť pošvy, bolesť pri styku a ochabnuté vaginálne svalstvo. Pre ženy je v sexe dôležitá aj hlava, ak žene nie je schopná sa uvoľniť a sex si užívať, orgazmus sa sotva dostaví. Ostych z ovísajúcich pŕs, strach z opakovaných gynekologických zápalov po styku či strach z úniku moču pri uvoľnení určite k pohode ženy neprispievajú. Až 75% uviedlo, že aspoň raz zažili ostych pred partnerom kvôli vôni, či skôr zápachu, ktorý má ich vagína. 

Pritom všetky vyššie uvádzané problémy majú jednoduché riešenie a nie je dôvod na to, aby ženy obmedzovali v ich intímnom živote.

Kde hľadať pomoc?

1) dialóg s partnerom

Rozhovor s partnerom vie vyriešiť väčšinou psychických blokov, ktoré ženám bránia v uvoľnení sa. Každý pár je individuálny, obaja partneri musia vedieť čo cítia, o chcú a čo ich napĺňa. Muži mnohé veci, ktoré ženy trápia, v skutočnosti vôbec neriešia. Všimnite si, že sex si živočíšne užívajú bezohľadu na to koľko vážia, či im visí bruchu, či sú oholení alebo či sú voňaví. Prečo by ženy mali byť iné? 

dialog s lekaromPsychickú pohodu si môžete navodiť dobrým drinkom, hudbou alebo najnovšou novinkou vo svete psychického uvoľnenia-CBD olejmi. Tie kvalitné vás nielenže skvelo uvoľnia, ale pri dlhodobom užívaní pôsobia aj protizápalovo a riešia aj gynekologické zápaly, vyriešite tak naraz 2 problémy a ste bližšie k vytúženému pôžitku. 

2) dialóg s lekárom

Opakované gynekologické zápaly, mykózy a zápach v pošve znamenajú premnoženie baktérií, kvasiniek či plesní. Ani jedna žena nie je šťastná, keď musí riešiť tento problém, každopádne riešiť sa musí, čakaním nič nevyriešite, naopak, situácia sa zhorší. Vyžadujú terapiu, tú môže nastaviť lekár gynekológ, ktorý urobí odborné vyšetrenie, doplnené o laboratórne výsledky, alebo môžete siahnuť po prírodnej medicíne, ktorá telo celkovo zbaví premnožených plesní, baktérií a kvasiniek.

Bolesť pri pohlavnom styku treba odkonzultovať s lekárom. V tom ľahšom prípade je spôsobená nedostatočnou vlhkosťou v pošve, ktorá sa dá veľmi ľahko a rýchlo odstrániť. Veľmi príjemné výsledky dosiahnete aj precvičovaním svalov panvy, vyskúšajte osvedčené Kegelove cviky. Viete o tom, že ich môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek, nikto nič nevidí a vy sa pripravujete na skvelý intímny zážitok? Vraj to tak robia všetky francúzsky, a nie je tajomstvo, že sú jedny z najlepších mileniek na svete. Tak prečo to neskúsiť?

3) dialóg so svojím telom

kolagen komplex young lookLen máloktorá žena je svojím lekárom informovaná o tom, že nedostatok kolagénu môže mať, okrem viditeľných vrások na tvári, ďaleko závažnejšie dôsledky- neviditeľné, no citeľné práve v oblasti panvy.

Jednak je to stresová inkontinencia, kedy môže moč uniknúť aj pri smiechu, ale tiež nemenej nepríjemná ochabnutosť a suchosť pošvy a nepríjemné pocity pri pohlavnom styku.  To všetko vedie k zníženiu sebavedomia ženy, narúša jej fyzickú a psychickú pohodu a nezanedbateľne vplýva na jej sociálny život a partnerské vzťahy.

Lekári z teamu BENEDICTUS prichádzajú s elegantným, diskrétnym a funkčným riešením, overeným praxou. Vyvinuli špeciálny mix látok, ktoré plne pokrývajú potrebu starnúceho ženského tela (pozor!- telo nemusí starnúť len v dôsledku veku. Stres, nedostatočný spánok, hydratácia a výživa sú tiež faktorom, pri ktorom starne aj vekovo mladé telo).

Vek nikto nezastaví, no doplnením chýbajúcich látok vieme ovplyvniť stav nášho tela a kvalitu nášho života, aj toho intímneho. Nie je dôvod na to, aby s s pribúdajúcim vekom prichádzali o potešenie, atraktívny vzhľad či kondíciu nášho tela. Kolagénový komplex YOUNG LOOK so sebou prináša riešenie kozmetickýách, zdravotných aj problémov, ktoré máme ostych riešiť s lekárom.

Prečítajte si o tomto zázraku, ktorý si ženy pre jeho účinky zamilovali.

button "chcem vedieť viac"

Lekári vravia-stačilo, orgazmus sa má zažívať, nie predstierať

Vychutnajte si najpríjemnejšiu kampaň aká tu kedy bola, vytvorenú samotnými lekármi: "ORGAZMUS PRE KAŽDÚ ŽENU"

Pri kúpe 3 balení kolagénového komplexu YOUNG LOOK zadajte promo kód "ORGAZMUS", a za jedno balenie neplatíte. 

Za skvelú cenu tak získate 3 mesačnú, komplexnú omladzujúcu kúru pre každú bunku Vášho tela. Aj tú, ktorá je ukrytá najhlbšie vo Vašom vnútri...

akcia  "orgazmus pre kzadu zenu"