Referencie

Ako prvé som si  objednala kvapky na trávenie po dlhodobom užívaní antibiotík a veľmi mi pomohli hlavne pri pálení žáhy. Neskôr po vypuknutí Covid pandémie som hľadala prírodnú alternatívu, tak som preventívne objednala kvapky C vírus a keď 15 ročná dcéra ochorela ( nie síce na Covid, ale prechladnutie ) tak som jej ich nasadila a musím povedať, že  priebeh bol miernejší a rýchlejší a neskončilo to ako obvykle neutíchajúcim kašľom.

Anna, Trenčín

Mám dvoch malých vnukov, škôlkarov, ktorí sa často pasujú s virózou a kašľom, ktorý si donesú práve zo škôlky. Hneď v počiatkoch choroby dostanú olejček detská viróza alebo detský kašeľ, podľa toho čo práve potrebujú. Olejčeky im nielen pomáhajú ale aj chutia a nie je problém s ich užívaním. Ďakujeme za tieto produkty, ktoré sa stali nevyhnutnou súčasťou našej domácej lekárničky. 
Zuzana, 60 rokov, Bratislava
BENEDICTUS kvapky "KAŠEĽ " už po jednom dni užívania zmiernili intenzívny,  dusivý covidový kašeľ na mierne pokašliavanie. Dovtedy nič nezaberalo.  Môžem len odporučiť. 
 
Viera, 34 ROKOV, okres Senec 

Pre opakovane nachladnutého syna sme objednali produkt "Detská viróza". Aj keď sme užívanie nasadili až v pokročilejšom priebehu nachladnutia, synovi sa za pár dní začalo v noci lepšie dýchať a mohli sme vreckovky odložiť - nebolo už čo vysmŕkať. S týmto produktom sme spokojní. Ma naviac veľmi príjemnú vôňu. Budeme objednávať aj ďalší produkt "Detská imunita".


Roman, 49 rokov, Zvolen

Objednala som si cédrový olej Elixír života. Olej je veľmi dobrej konzistencie, nezanecháva na pokožke mastný film. Primárne je určený na konzumáciu, avšak ja ho používam na pokožku tváre, kde mám dlhodobejší kožný problém. Používam ho cca 3 týždne a myslím, že sa mi pravidelným užívaním bakteriálna infekcia stiahla a miesta okolo nosa, úst nie sú až tak zapálené.
Avšak tento chronický kožný problém je potrebné liečiť aj vnútorne, takže chce to viac času.
Lucia, 38, Bratislava

My máme len dobré skúsenosti s kvapkami Benedictus. Mladšia dcéra mi mala opakovaný kašeľ a stále sa jej vracal a trval niekedy aj dva, tri týždne. Pár dní bola v škôlke a opäť doma, už som nevedela čo skúsiť, tak som na internete našla Vaše kvapky, napísala som informačný mail a bolo mi všetko pekne vysvetlené. Pani, s ktorou som komunikovala hneď odpovedala, poradila, napísala osobné skúsenosti, tak som si hneď objednala detský set - imunita, kašeľ, viróza.. hneď sme kvapky nasadili a pekne sa kašeľ upravil a odvtedy sme podobný problém nemali. Tak isto staršia, keď čo i len niečo spozorujem, dáme kvapky viróza alebo kašeľ a paráda. Imunitu dávame viac menej denne. Môžem len odporúčať.


Janka, 37 rokov, Revúca

Dobrý deň, Váš produkt Benedictus kolágen BEAUTY CARE mi veľmi pomohol. Už v prvom mesiaci používania som na sebe zbadala zlepšenie a rožiarenie mojej pleti, zdravo vyzerajäce vlasy plné lesku a určite aj pevné nechty. Čo najviac milujem na kolagéne Benedictus je to, že je úplne vegánsky. Jedným slovom MILUJEM, a zárovej ďakujem že mám tu česť spoznávať takú super značku za prijateľnú cenu.
Denisa Harabinová
25% olej CBD  som užívala 2x. Okrem príjemnej chute mi bol sympatický aj koncentráciou (že si človek nemusí kvapkať pod jazyk príliš veľa, stačí jedna kvapka)
Zo zdravotných dôvodov som nemohla užívať lieky na alergiu, potrebovala som však jej príznaky nejak dostať pod kontrolu, lebo už ma úplne obmedzovali v základnom fungovaní a to pri deťoch ďalej nešlo.
Olej ma prekvapil, príznaky zmierňoval celkom rýchlo (aj keď alergia nevymizla úplne, už sa s ňou dá ľahko žiť)
Túto sezónu už mám alergie všeobecne miernejšie, olej si určite zadovážim opäť, je fajn ho mat v kabelke "pre istotu".
Tereza, 32 rokov, Bratislava

Zakúpila som si kvapky ALERGIA od firmy BENEDICTUS. Bola som už zúfalá a nevedela som, čo mám robiť, keďže moja sezónna alergia bola veľmi zlá a už som nevedela ani dýchať, svrbili ma oči, nos, kýchala som celé dni. Keďže mám malé bábätko a kojím, tak nemôžem brať tabletky na alergiu, preto som sa rozhodla skúsiť tieto prírodne kvapky a hneď mi pomohli. Užívam ich asi 2-3 krát denne po 3 kvapkách a alergii som sa skoro úplne zbavila, je to ako zázrak, naozaj pomohlo.


Katarína, 27, Bratislava 

S kvapkami na kašeľ som veľmi spokojná, pomohli mne aj synovi a v zápätí som si objednala celý balík Kašeľ, Imunita, Viróza.  Kvapky vrelo odporúčam 🙂

Edita Horváthová, Surovce

Vyskúšala som viacero produktov s odstupom a zlepšenie som spozorovala približne po dvoch dňoch. Najviac ma potešilo, že som sa kvapkami C-Virus zbavila hlienov v dutinách, ktoré ma trápili hlavne ráno po zobudení. Po prekonaní ochorenia covid mi esenciálny olej pomohol rýchlejšie sa zbaviť pokašliavania. Olej na alergiu u môjho syna síce nezabral, ale podľa mňa vonia najkrajšie a samozrejme treba dodržiavať dávkovanie, ktoré zrejme syn odflákol :) Celkovo som s produktami spokojná, určite s nimi budem rátať aj do budúcna.

Monika, Ivanka pri Dunaji

Dva a pol roka pociťujem v ústach kyslú, štipľavú chuť. Navštívila som už množstvo odborníkov a vypočula si množstvo názorov a rád, použila rôzne lieky. Reflux, histaminová, či laktózová intolerancia, výmena amalgámových zubných vložiek a podobne. Moja obvodná pani doktorka mi pred Vianocami doporučila Elixír života. Rozmýšľala som pár dní, nakoľko je cenovo trocha vyšší, ale keď som si uvedomila, koľko peňazí som investovala za 2,5 roka, bez efektu, objednala som si. Teraz ho užívam 3. týždeň a neľutujem. Pálenie ústnej dutiny a kyslá chuť je oveľa miernejšia a ja sa cítím akosi vitálnejšie. Zmiernili sa mi  bolesti kĺbov, mám dlhší a kvalitnejší spánok, čo bol môj veľký problém a cítim, že aj moja psychika je vyrovnanejšia. Podotýkam, že mám 68 rokov, čiže už na mňa číhajú rôzne neduhy. Elixír života užívam ráno a večer, začala som po 2 kvapkách a dnes som na množstve mokka lyžičky. Tretinu si nechám trocha v ústach a premieľam ju jazykom, až potom ju prehltnem. Doporučila som tento prípravok aj mojej sesternici do Holandska, ktorá má 75 rokov. Objednala som jej a práve včera mi ho doručili, čiže teraz ho budem posielať ja. Som veľmi zvedavá na jej reakciu, v jej rodine ho plánuje užívať so synom, lekárom, ktorý sa sťažuje na vyčerpanie, únavu a zlý spánok. Doporučujem vyskúšať.

 
Krejčírová Mária, 68 rokov, Bratislava

Po covide som sa 3 týždne nevedel zbaviť kašľa. Suchý, dráždivý, neutíchajúci kašeľ cez deň aj v noci. Bral som rôzne preparáty z lekárne, nič mi nepomáhalo. Začal som brať olej Kašeľ a už na druhý deň som cítil výrazné zlepšenie. Trvalo 3,5 dňa a prestal som kašľať úplne.

Bohuslav Toporcer, Lipany

Som taký "natur" typ. Neznášam lieky ani žiadnu chémiu v potravinách, všetko sa to ešte zhoršilo po užívaní kortikoidov pre 4 rokmi - astma a užívaním nových silných antibiotík po respiračnom ochorení pred 3 rokmi. Následným znížením imunity som dostala Helicobaktera a pridružený citlivý tráviaci trakt, vrátane dráždivého čreva a neznášanlivosti laktózy. Začarovaný kruh. Začala som tým že pod lekárskym dozorom som vysadila všetky lieky na astmu. Potom som si prírodne zlikvidovala Helicobaktera / 2x negatívny test/,  mierna citlivosť žalúdka a čriev zostala. V septembri 2021 som chytila respiračné ochorenie so zápalom priedušiek aj miernou teplotou ale vzhľadom ku covidovej situácii som sa neodvážila ísť k lekárovi. Liečila som sa doma všetkým možným čo som vedela a bolo dostupné. Priedušky pískali, bolela ma hlava aj v hrudníku. A potom som objavila Elixír života a po odbornej porade s pracovníčkou Benedictus som si ho objednala a  od 27.12.užívala. Postupne som prešla na užívanie 15 kvapiek a keď mi zabral znížila som na súčasných  2x 9 kvapiek denne lebo si to vyžadoval môj žalúdok. Okrem toho som 1x denne inhalovala - 3 kvapky Elixíru + 1 kvapka oregánového oleja. A asi 4x som si aj kvapla do nosa po 1 kvapke.
Zlepšenie prišlo už asi na 5-ty deň a po dvoch týždňoch užívania mi prekvapivo prestali pískať priedušky, bolieť hlava a odišla aj bolesť na prsiach. Veľmi sa mi uľavilo, budem  sa ale ešte dlhšie doliečovať - brať kvapky aby sa všetko úplne ukľudnilo.
 
Kvetoslava, 61 rokov, Bodice 

Po nástupe dcérky do škôlky a mojom návrate do práce po materskej dovolenke sme boli takmer každé 2 týždne choré obe. Hľadala som nejaké riešenie, ktoré by konečne pomohlo. Dcérke som objednala Detskú lekárničku a sebe C-virus. Dcérka užíva Imunitu a zatial je zdravá. Každý náznak prechladnutia sme odohnali Virózou, každý náznak kašľa Kašľom. Pri dcérkiných prvých príznakoch som si dala C-virus ako prevenciu a prepuknutie choroby nás úplne obišlo. Rýchly účinok ma ohromil. Pre nás je Benedictus výborná voľba! Ďakujeme!


Viera, 35 rokov, Klenovec

K produktom Benedictus som sa dostala náhodou pred Vianocami v jednom obchodnom centre v Bratislave. Zaujalo ma, čo o nich hovorila pani, ktorá ich tam ponúkala. Nakoľko mám začínajúcu osteopéniu bedrového kĺbu, hľadala som niečo vhodné, aby som si pomohla. Myslím, že som urobila dobre. Momentálne beriem druhé balenie regeneračného kolagénového komplexu FOREVER YOUNG a určite si objednám ďalšie. Zbadala som aj zmiernenie padania vlasov a zlepšenie ich kvality. Prípravok je chutný a okrem kolagénu obsahuje aj ďalšie potrebné vitamíny. Veľmi dobre sa dávkuje, nakoľko každá jedna dávka je  zabalená v samostatnom vrecúšku. Dodanie produktu bolo rýchle a zdarma. Prípravok vrelo odporúčam.
Zuzana, 59 rokov, Bratislava
O produktoch BENEDICTUS som sa dozvedela na základe odporúčania. Som 8 mesiacov od pôrodu a hľadala som nejaký produkt, ktorý by mi vrátil stratenú energiu a vyživil telo. Bol mi odporúčaný kolagén, podľa veku Young Look😊. 
Trocha som rozmýšľala, cena nie je práve najnižšia, ale riskla som to. Teraz viem, že som nemohla urobiť lepšie. Už po prvom týždni som prestala mať zápchu, ktorou som trpela dlhodobo. Nič iné som v strave neupravila, teda to muselo byť kolagénom a doteraz je všetko v poriadku. Som asi v polovici balenia a vidím zmenu vo vlasoch - rastu mu nové a tie staré menej padajú. Už pred pôrodom som mala problém s kolenom, teraz po dojčení aj s ramenom a vôbec som netušila, že to môže byť aj stratou kolagénu. Koleno už nebolí, rameno sa zlepšilo 😁. 
Určite si objednám ďalšie balenie a plánujem užívať dlhodobo. Dodanie bolo rýchle a zdarma. Ďakujem, že som Vás mohla objaviť a určite Vás budem odporúčať ďalej.
 
Marta Fanfarová, 40 rokov, Janovce

Bola mi diagnostikovaná osteoporóza chrbtice a keďže som nechcela absolvovať liečbu liekmi hľadala som iný spôsob a kamarátka mi odporučila váš  kolagén Forever Young. Užívam ho už tretí týždeň a bolesti chrbtice na moje veľké prekvapenie ustúpili...po doužívaní si určite objednám ďalší ♥️

Jana Panisová

Z e-shopu BENEDICTUS som mala objednaný olej "Detská imunita". Objednávala som ho ako poslednú záchranu, pretože môj polročný synček mával neustále chrípku a zapálené ušká. Prípravok som synovi aplikovala približne mesiac. Odvtedy môj syn chorý nebol takže vrelo odporúčam!

Lucia, 28, Hnúšťa

Bola mi diagnostikovaná Gonatróza (artróza kolena). Na nohe mám aj skrátené úpony. Lekár mi chcel dať injekciu do kolena, ale po negatívnej skúsenosti z minulosti som injekciu odmietla. Predpísal mi 2 týždne rehabilitácie - absolvovala som Vasco laser a ultrazvuk. Popri tom som po konzultácii s MUDr. Kalauzom začala brať kolagén Motion&Power. Bolesti sa výrazne zmiernili a koleno do mesiaca postupne prestalo bolieť.

 

Jana Toporcerová, Lipany

Deťom som na jeseň kúpila olej Detská imunita. V tomto období totiž bývali často chorí. Berú ho už viac 2 mesiace sú úplne fit. Párkrát mali upchatý nos, ale do dvoch dní boli vždy úplne v poriadku. Práve preto pokračujeme v užívaní a olej Imunita už užívam aj ja.

Zuzana Komanová, Stará Ľubovňa 

Hlavne na jeseň som zvykla mať chrípky a nachladnutia. Vždy začínam kašľať ešte skôr, ako mám zapchatý nos, či teplotu. Práve preto som pri jednom takomto nachladení vyskúšala olej C-Virus v kombinácii s olejom Kašeľ. Expresne rýchlo to zabralo, kašľať som do večera prestala a choroba neprepukla. Toto je pre mňa a mojich blízkych osvedčená kombinácia, ak cítime, že na nás niečo „lezie“. Hneď nasadzujeme túto kombináciu a nestalo sa nám ešte, aby sme do 2 dní neboli znovu fit.

Jana Okresová, Pezinok

V 2018 som mal nejasný nález na pečeni vo veľkosti 7 cm. Stav sa nemenil, ale v 2019 som sa dostal k oleju Pečeň a užíval som ho 3 mesiace spolu s Pestrecom Mariánskym. Zmenil som životosprávu a začal viac športovať. V roku 2021 som bol na sono s výsledkom, že nález má do 2 cm a je neškodný.

Michal, Pezinok

Aj napriek mojim obavám, či to skutočne bude fungovať, som si objednal olej C-Virus ako prevenciu pred koronou. Musím poklopkať, už druhý rok sa držím, všetky choroby ma obchádzajú.

Milan, 56 rokov, Veľký Krtíš 

Mávam problém s trávením. Po covide sa tieto problémy zhoršili, bolel ma žalúdok. Pri silných kŕčoch som vyskúšala olej Trávenie, či mi neuľaví od bolesti, no musím povedať, že s touto bolesťou mi nepomohol. Avšak o pár dní som sa k tomuto oleju vrátila a začala som ho brať pravidelne. Bolesti žalúdka za pár dní úplne vymizli, trávenie sa mi upravilo. Som naozaj rada, že som sa k oleju vrátila.

Jana Toporcerová, Lipany

Náhodou som natrafila na blog s krátkym testom, či potrebujem detoxikovať pečeň. Všetky otázky bola ako na mňa šité, 3 mesiace som poctivo brala kvapky na detoxikáciu pečene a v živote som sa necítila lepšie. Netušila som, že všetkými mojimi zdravotnými problémami bola antibiotikami zruinovaná pečeň, žiadny lekár mi to dovtedy nepovedal. Skôr ma všade brali ako hypochondra.

J.L., 43 rokov, Námestovo

Pani doktorka je jedna zlatá žena, prišla som ku nej, ako sa hovorí v hodine dvanástej. Zachránila ma hrobárovi z lopaty obyčajnými bylinkovými kvapkami na plesne. Mala som plné brucho plesní, môj lekár do mňa pchal antibiotiká na hrste a ja som už nemala ani chuť žiť. Teraz som ako vymenená. Moja nebohá mama vždy vravela, že príroda má odpoveď na všetky choroby a je to veru svätá pravda. 

Emília, 84 rokov, Bratislava

Pracujem ako učiteľka v škôlke. Detičky si priam posúvajú choroby medzi sebou, a preto som si na jeseň nasadila olej C-Virus. V rodine sme v tom čase mali covidového pacienta. PCR test som mala negatívny, ale neskôr test na protilátky ukázal, že som covid prekonala. Avšak bez akýchkoľvek príznakov, v absolútnom poriadku. Odkedy som dobrala C-Virus, beriem olej Imunita a cítim sa zdravá.

Zuzana, Stará Ľubovňa  

Netestujú na zvieratách, všetky produkty sú bez lepku, väčšina  produktov je 100% vegánska a v BIO kvalite. Ja som úplne nadšená a vrchol je poradenský servis lekárov, ktorý poskytujú. Veľmi sa teším, že som túto značku našla. 

Alena, 24 rokov, Košice 

Pracujem ako fotomodelka a moja práca si vyžaduje byť vždy 100% pripravená na fotenie. Niekoľko rokov som sa trápila s herpesom, ktorý sa vždy vyhodil presne v ten najhorší možný termín, bola to doslova moja nočná mora. Pani doktorka mi poradila potierať si herpes Elixírom života a je to doslova zázrak na počkanie, na druhý deň už obvykle nie je po herpese ani stopa. Pre mňa je to produkt doslova na nezaplatenie.

Eva S., 24 rokov, Trnava 

Táto značka mi bola úplne neznáma, ale raz som videla ako ich produkty propagovala Miriam Kalisová ako kvalitnú slovenskú značku. Mala som vtedy choré obe dcérky-škôlkarky, už tretí týždeň a nič nezaberalo. Tak už úplne zúfalá som objednala Detskú lekárničku a ono čuduj sa svete - odvtedy máme pokoj! Musím poklopať. Uvidíme ako to bude ďalej, ale zatiaľ nás teda vytiahli z riadnej šlamastiky. Za mňa palec hore!

Janka, 35 rokov, Horné Orešany