Referencie

Dva a pol roka pociťujem v ústach kyslú, štipľavú chuť. Navštívila som už množstvo odborníkov a vypočula si množstvo názorov a rád, použila rôzne lieky. Reflux, histaminová, či laktózová intolerancia, výmena amalgámových zubných vložiek a podobne. Moja obvodná pani doktorka mi pred Vianocami doporučila Elixír života. Rozmýšľala som pár dní, nakoľko je cenovo trocha vyšší, ale keď som si uvedomila, koľko peňazí som investovala za 2,5 roka, bez efektu, objednala som si. Teraz ho užívam 3. týždeň a neľutujem. Pálenie ústnej dutiny a kyslá chuť je oveľa miernejšia a ja sa cítím akosi vitálnejšie. Zmiernili sa mi  bolesti kĺbov, mám dlhší a kvalitnejší spánok, čo bol môj veľký problém a cítim, že aj moja psychika je vyrovnanejšia. Podotýkam, že mám 68 rokov, čiže už na mňa číhajú rôzne neduhy. Elixír života užívam ráno a večer, začala som po 2 kvapkách a dnes som na množstve mokka lyžičky. Tetitinu si nechám trocha v ústach a premielam ju jazykom až potom ju zhltnem. Doporučila som tento prípravok aj mojej sesternici do Holandska, ktorá má 75 rokov. Objednala som jej a práve včera mi ho doručili, čiže teraz ho budem posielať ja. Som veľmi zvedavá na jej reakciu, v jej rodine ho plánuje užívať so synom, lekárom, ktorý sa sťažuje na vyčerpanie, únavu a zlý spánok. Doporučujem vyskúšať.

 
Krejčírová Mária, 68 rokov, Bratislava

Po covide som sa 3 týždne nevedel zbaviť kašľa. Suchý, dráždivý, neutíchajúci kašeľ cez deň aj v noci. Bral som rôzne preparáty z lekárne, nič mi nepomáhalo. Začal som brať olej Kašeľ a už na druhý deň som cítil výrazné zlepšenie. Trvalo 3,5 dňa a prestal som kašľať úplne.

Bohuslav Toporcer, Lipany

Som taký "natur" typ. Neznášam lieky ani žiadnu chémiu v potravinách, všetko sa to ešte zhoršilo po užívaní kortikosteroidov pre 4 rokmi - astma a užívaním nových silných antibiotík po respiračnom ochorení pred 3 rokmi. Následným znížením imunity som dostala Helicobaktera a pridružený citlivý tráviaci trakt, vrátane dráždivého čreva a neznášanlivosti laktózy. Začarovaný kruh. Začala som tým že pod lekárskym dozorom som vysadila všetky lieky na astmu. Potom som si prírodne zlikvidovala Helicobaktera / 2x negatívny test/,  mierna citlivosť žalúdka a čriev zostala. V septembri 2021 som chytila respiračné ochorenie so zápalom priedušiek aj miernou teplotou ale vzhľadom ku covidovej situácii som sa neodvážila ísť k lekárovi. Liečila som sa doma všetkým možným čo som vedela a bolo dostupné. Priedušky pískali, bolela ma hlava aj v hrudníku. A potom som objavila Elixír života a po odbornej porade s pracovníčkou Benedictus som si ho objednala a  od 27.12.užívala. Postupne som prešla na užívanie 15 kvapiek a keď mi zabral znížila som na súčasných  2x 9 kvapiek denne lebo si to vyžadoval môj žalúdok. Okrem toho som 1x denne inhalovala - 3 kvapky Elixíru + 1 kvapka oregánového oleja. A asi 4x som si aj kvapla do nosa po 1 kvapke.
Zlepšenie prišlo už asi na 5-ty deň a po dvoch týždňoch užívania mi prekvapivo prestali pískať priedušky, bolieť hlava a odišla aj bolesť na prsiach. Veľmi sa mi uľavilo, budem  sa ale ešte dlhšie doliečovať - brať kvapky aby sa všetko úplne ukľudnilo.
 
Kvetoslava, 61 rokov, Bodice 

Po nástupe dcérky do škôlky a mojom návrate do práce po materskej dovolenke sme boli takmer každé 2 týždne choré obe. Hľadala som nejaké riešenie, ktoré by konečne pomohlo. Dcérke som objednala Detskú lekárničku a sebe C-virus. Dcérka užíva Imunitu a zatial je zdravá. Každý náznak prechladnutia sme odohnali Virózou, každý náznak kašľa Kašľom. Pri dcérkiných prvých príznakoch som si dala C-virus ako prevenciu a prepuknutie choroby nás úplne obišlo. Rýchly účinok ma ohromil. Pre nás je Benedictus výborná voľba! Ďakujeme!


Viera, 35 rokov, Klenovec

K produktom Benedictus som sa dostala náhodou pred Vianocami v jednom obchodnom centre v Bratislave. Zaujalo ma, čo o nich hovorila pani, ktorá ich tam ponúkala. Nakoľko mám začínajúcu osteopéniu bedrového kĺbu, hľadala som niečo vhodné, aby som si pomohla. Myslím, že som urobila dobre. Momentálne beriem druhé balenie regeneračného kolagénového komplexu FOREVER YOUNG a určite si objednám ďalšie. Zbadala som aj zmiernenie padania vlasov a zlepšenie ich kvality. Prípravok je chutný a okrem kolagénu obsahuje aj ďalšie potrebné vitamíny. Veľmi dobre sa dávkuje, nakoľko každá jedna dávka je  zabalená v samostatnom vrecúšku. Dodanie produktu bolo rýchle a zdarma. Prípravok vrelo odporúčam.
Zuzana, 59 rokov, Bratislava
O produktoch BENEDICTUS som sa dozvedela na základe odporúčania. Som 8 mesiacov od pôrodu a hľadala som nejaký produkt, ktorý by mi vrátil stratenú energiu a vyživil telo. Bol mi odporúčaný kolagén, podľa veku Young Look😊. 
Trocha som rozmýšľala, cena nie je práve najnižšia, ale riskla som to. Teraz viem, že som nemohla urobiť lepšie. Už po prvom týždni som prestala mať zápchu, ktorou som trpela dlhodobo. Nič iné som v strave neupravila, teda to muselo byť kolagénom a doteraz je všetko v poriadku. Som asi v polovici balenia a vidím zmenu vo vlasoch - rastu mu nové a tie staré menej padajú. Už pred pôrodom som mala problém s kolenom, teraz po dojčení aj s ramenom a vôbec som netušila, že to môže byť aj stratou kolagénu. Koleno už nebolí, rameno sa zlepšilo 😁. 
Určite si objednám ďalšie balenie a plánujem užívať dlhodobo. Dodanie bolo rýchle a zdarma. Ďakujem, že som Vás mohla objaviť a určite Vás budem odporúčať ďalej.
 
Marta Fanfarová, 40 rokov, Janovce

Bola mi diagnostikovaná osteoporóza chrbtice a keďže som nechcela absolvovať liečbu liekmi hľadala som iný spôsob a kamarátka mi odporučila váš  kolagén Forever Young. Užívam ho už tretí týždeň a bolesti chrbtice na moje veľké prekvapenie ustúpili...po doužívaní si určite objednám ďalší ♥️

Jana Panisová

Z e-shopu BENEDICTUS som mala objednaný olej "Detská imunita". Objednávala som ho ako poslednú záchranu, pretože môj polročný synček mával neustále chrípku a zapálené ušká. Prípravok som synovi aplikovala približne mesiac. Odvtedy môj syn chorý nebol takže vrelo odporúčam!

Lucia, 28, Hnúšťa

Bola mi diagnostikovaná Gonatróza (artróza kolena). Na nohe mám aj skrátené úpony. Lekár mi chcel dať injekciu do kolena, ale po negatívnej skúsenosti z minulosti som injekciu odmietla. Predpísal mi 2 týždne rehabilitácie - absolvovala som Vasco laser a ultrazvuk. Popri tom som po konzultácii s MUDr. Kalauzom začala brať kolagén Motion&Power. Bolesti sa výrazne zmiernili a koleno do mesiaca postupne prestalo bolieť.

 

Jana Toporcerová, Lipany

Deťom som na jeseň kúpila olej Detská imunita. V tomto období totiž bývali často chorí. Berú ho už viac 2 mesiace sú úplne fit. Párkrát mali upchatý nos, ale do dvoch dní boli vždy úplne v poriadku. Práve preto pokračujeme v užívaní a olej Imunita už užívam aj ja.

Zuzana Komanová, Stará Ľubovňa 

Hlavne na jeseň som zvykla mať chrípky a nachladnutia. Vždy začínam kašľať ešte skôr, ako mám zapchatý nos, či teplotu. Práve preto som pri jednom takomto nachladení vyskúšala olej C-Virus v kombinácii s olejom Kašeľ. Expresne rýchlo to zabralo, kašľať som do večera prestala a choroba neprepukla. Toto je pre mňa a mojich blízkych osvedčená kombinácia, ak cítime, že na nás niečo „lezie“. Hneď nasadzujeme túto kombináciu a nestalo sa nám ešte, aby sme do 2 dní neboli znovu fit.

Jana Okresová, Pezinok

V 2018 som mal nejasný nález na pečeni vo veľkosti 7 cm. Stav sa nemenil, ale v 2019 som sa dostal k oleju Pečeň a užíval som ho 3 mesiace spolu s Pestrecom Mariánskym. Zmenil som životosprávu a začal viac športovať. V roku 2021 som bol na sono s výsledkom, že nález má do 2 cm a je neškodný.

Michal, Pezinok

Aj napriek mojim obavám, či to skutočne bude fungovať, som si objednal olej C-Virus ako prevenciu pred koronou. Musím poklopkať, už druhý rok sa držím, všetky choroby ma obchádzajú.

Milan, 56 rokov, Veľký Krtíš 

Mávam problém s trávením. Po covide sa tieto problémy zhoršili, bolel ma žalúdok. Pri silných kŕčoch som vyskúšala olej Trávenie, či mi neuľaví od bolesti, no musím povedať, že s touto bolesťou mi nepomohol. Avšak o pár dní som sa k tomuto oleju vrátila a začala som ho brať pravidelne. Bolesti žalúdka za pár dní úplne vymizli, trávenie sa mi upravilo. Som naozaj rada, že som sa k oleju vrátila.

Jana Toporcerová, Lipany

Náhodou som natrafila na blog s krátkym testom, či potrebujem detoxikovať pečeň. Všetky otázky bola ako na mňa šité, 3 mesiace som poctivo brala kvapky na detoxikáciu pečene a v živote som sa necítila lepšie. Netušila som, že všetkými mojimi zdravotnými problémami bola antibiotikami zruinovaná pečeň, žiadny lekár mi to dovtedy nepovedal. Skôr ma všade brali ako hypochondra.

J.L., 43 rokov, Námestovo

Pani doktorka je jedna zlatá žena, prišla som ku nej, ako sa hovorí v hodine dvanástej. Zachránila ma hrobárovi z lopaty obyčajnými bylinkovými kvapkami na plesne. Mala som plné brucho plesní, môj lekár do mňa pchal antibiotiká na hrste a ja som už nemala ani chuť žiť. Teraz som ako vymenená. Moja nebohá mama vždy vravela, že príroda má odpoveď na všetky choroby a je to veru svätá pravda. 

Emília, 84 rokov, Bratislava

Pracujem ako učiteľka v škôlke. Detičky si priam posúvajú choroby medzi sebou, a preto som si na jeseň nasadila olej C-Virus. V rodine sme v tom čase mali covidového pacienta. PCR test som mala negatívny, ale neskôr test na protilátky ukázal, že som covid prekonala. Avšak bez akýchkoľvek príznakov, v absolútnom poriadku. Odkedy som dobrala C-Virus, beriem olej Imunita a cítim sa zdravá.

Zuzana, Stará Ľubovňa  

Netestujú na zvieratách, všetky produkty sú bez lepku, väčšina  produktov je 100% vegánska a v BIO kvalite. Ja som úplne nadšená a vrchol je poradenský servis lekárov, ktorý poskytujú. Veľmi sa teším, že som túto značku našla. 

Alena, 24 rokov, Košice 

Pracujem ako fotomodelka a moja práca si vyžaduje byť vždy 100% pripravená na fotenie. Niekoľko rokov som sa trápila s herpesom, ktorý sa vždy vyhodil presne v ten najhorší možný termín, bola to doslova moja nočná mora. Pani doktorka mi poradila potierať si herpes Elixírom života a je to doslova zázrak na počkanie, na druhý deň už obvykle nie je po herpese ani stopa. Pre mňa je to produkt doslova na nezaplatenie.

Eva S., 24 rokov, Trnava 

BENEDICTUS používame už niekoľko rokov celá rodina, využívali sme najmä esenciálne oleje na virózy a kašeľ, teraz si dcéra veľmi pochvaľuje CBD olej, krásne sa jej vyčistila pokožka od akné. Za nás veľká spokojnosť, aj s produktami aj s ľudským prístupom. Ďakujeme.

Macharovci, okres Trenčín

Táto značka mi bola úplne neznáma, ale raz som videa ako ich produkty propagovala Miriam Kalisová ako kvalitnú slovenskú značku. Mala som vtedy choré obe dcérky-škôlkarky, už tretí týždeň a nič nezaberalo. Tak už úplne zúfalá som objednala Detskú lekárničku a ono čuduj sa svete - odvtedy máme pokoj! Musím poklopať. Uvidíme ako to bude ďalej, ale zatiaľ nás teda vytiahli z riadnej šlamastiky. Za mňa palec hore!

Janka, 35 rokov, Horné Orešany