Žihľavka

36 hodnotení
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne miešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS ŽIHĽAVKA majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

UPOZORENIE: ŽIHĽAVKA sú prírodné kvapky na VONKAJŠIE POUŽITIE!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
31.3.2020
€16,90
   
Značka Benedictus
Kategória bežné ochorenia
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú zmesi z esenciálnych olejov získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín lisovaním za studena. Liečivé kvapky BENEDICTUS určené na vnútorné použitie sú ručne miešané extrakty na základe našich vlastných klinicky testovaných receptúr.

Žihľavka, latinsky urticaria, je špecifická reakcia kože na rôzne alergény. Na pokožke sa vytvoria malé ružovo-červené vyrážky, ktoré intenzívne pália a svrbia. Častejšie sa vyskytuje u detí. Objavuje sa po požití liekov, potravín ako sú citrusy, jahody, orechy, čokoláda, paradajky alebo syry alebo uštipnutí hmyzom

Žihľavka môže vzniknúť ako prejav chladu, kožná reakcia na slnko, pracie prášky, kozmetické krémy, parfumy alebo kovy, kedy ide o kontaktnú alergiu.

Prírodné kvapky BENEDICTUS ŽIHĽAVKA účinne zmierňujú kožné alergické reakcie.

Zloženie:

Levanduľa úzkolistá (oleum lavandulae) - kvet

Mäta pieporná (oleum menthae piperitae) - vňať

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica

Zederach indický (oleum azadirachti) - vňať

Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.

Deti: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie, ktorý je uvedený na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.