Doprava zadarmo
 

Žihľavka - Esenciálny olej Benedictus 10 ml

1 hodnotenie
 

Esenciálne oleje BENEDICTUS na vnútorné použitie sú čisté rastlinné výťažky získané z ekologicky pestovaných ako aj divo rastúcich liečivých rastlín. Esenciálne oleje sú prírodou v kvapke, obsahujú životnú silu vzácnych rastlinných látok v jednoduchej a ľahko dostupnej forme. Zmes esenciálnych olejov BENEDICTUS - ŽIHĽAVKA je jedinečnou kombináciou extraktov z levandule, mäty, kadidla a zederachu. Olej má rýchly nástup účinku vysokú účinnosť. Neobsahuje alkohol, cukor, prídavné a konzervačné látky.

UPOZORENIE: Žihľavka je esenciálny olej na VONKAJŠIE POUŽITIE!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
20.7.2018
€16,50
   
Výrobca Benedictus
Kategória Benedictus
 

Predstavujeme Vám nový slovenský produkt – Esenciálne oleje Benedictus na vnútorné použitie

 
Esenciálne oleje BENEDICTUS

 

(benedictus z latinčiny „požehnaný“)

  • esenciálne oleje sú čisté rastlinné destiláty a výťažky.
  • extrahujú sa priamo z rôznych častí rastlín – kvetov, listov, stoniek, plodov, kôry stromov, živice alebo koreňov.
  • na získanie pár kvapiek oleja sa spotrebuje obrovské množstvo materiálu (1 kvapka mätového oleja = 28 šálok mätového čaju).
  • esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, prchavé látky, skladajúce sa z množstva rôznych prvkov, vrátane alkoholov, esterov, uhľovodíkov, aldehydov, ketónov, fenolov, terpénových alkoholov a kyselín.

 

BENEDICTUS_851x315_FB

 

Výraz "esenciálny" podľa Websterovho slovníka
 
  • absolútny; základný; neodmysliteľný;
  • nevyhnutný pre to, aby vec bola tým či je; nutný; nepostrádateľný
  • obsahujúci alebo majúci vlastnosti koncentrovaného výťažku z rastliny, lieku alebo potraviny
  • skladajúci sa alebo vytvárajúci vnútornú, fundamentálnu podstatu veci; základný; neodmysliteľný
     

 zihlavka2

 

Vývoj kvapiek bol motivovaný snahou nájsť čisto prírodnú alternatívu chemicky vyrábaných liekov a výživových doplnkov, schopnú im konkurovať nielen v účinnosti, ale aj v rýchlosti pôsobenia.

Jedná sa o čisté rastlinné destiláty a extrakty získané z ekologicky pestovaných, ako aj divo-rastúcich rastlín, zmiešané na základe unikátnych receptúr. Esenciálne oleje obsahujú v sebe esenciu rastliny, so všetkými jej charakteristickými vlastnosťami, vrátane tých liečivých. Svojím rýchlo nastupujúcim účinkom ako aj jeho intenzitou predstavujú esenciálne oleje Benedictus prírodnú alternatívu pre tretie tisícročie.

 

Zloženie

 

Klinčekovec voňavý (oleum caryophylli) - puk, Vôňovec citrónový (oleum cymbopogoni) - list, Céder atlantský (oleum cedri) - kôra, Škoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôra, Myrhovník pravý (oleum myrhhae) - živica

 

 zihlavka1

 

Dávkovanie
 

Dospelí: 3 krát denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.

Deti: 3 krát denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.

 

 zihlavka4

 

Upozornenie
 

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov.

Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Tento liek uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.

Výrobok neobsahuje alkohol, cukor, lepok, pridané a konzervačné látky.

 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.