Spôsoby a ceny doručenia

Spôsoby doručenia

  • Doručenie kuriérom SPS
  • Doručenie do Parcel Shop-u SPS
  • Doručenie na Vašu poštu
  • Osobný odber Bratislava

I. Doručenie kuriérom SPS:

- cena pri nákupe do 50 € - 3,95 € (dobierka + 1 €)

- cena pri nákupe nad 50 € - zadarmo (dobierka+ 1 €)

-  pri objednávke do 15:00 bude zásielka doručovaná na druhý pracovný deň. V priebehu dňa vás bude prostredníctvom SMS kontaktovať spoločnosť SPS ohľadom doručenia vašej zásielky na vami uvedenej adrese. (Doručenie do 24 hodín od objednania)

- pri objednávke po 15:00 bude zasielka odovzdaná kuriérskej firme ďalší pracovný deň. V priebehu následujúceho dňa vás bude prostredníctvom SMS kontaktovať spoločnosť SPS ohľadom doručenia vašej zásielky na vami uvedenej adrese. (Doručenie do 48 hodín od objednania)

 

 SPS kurier

 

II. Doručenie do Parcel Shop-u SPS:

- cena pri nákupe do 50 € - 3,50 € (dobierka + 1 €)

- cena pri nákupe nad 50 € - zadarmo (dobierka + 1 €)

-  pri objednávke do 15:00 bude zásielka doručená do príslušného parcel shop-u na druhý pracovný deň. Hneď po doručení do parcel shop-u vás bude prostredníctvom SMS kontaktovať spoločnosť SPS. Zásielku si môžete vyzdvihnúť v rámci otváracích hodín jednotlivých parcel shop-ov. (Doručenie do 24 hodín od objednania)

- pri objednávke po 15:00 bude zásielka odovzdaná kuriérskej firme ďalší pracovný deň. V priebehu následujúceho dňa bude zasielka doručená do príslušného parcel shop-u. Hneď po doručení do parcel shop-u vás bude prostredníctvom SMS kontaktovať spoločnosť SPS. Zásielku si môžete vyzdvihnúť v rámci otváracích hodín jednotlivých parcel shop-ov. (Doručenie do 48 hodín od objednania)

 

 Posta odber

 

III. Doručenie na poštu:

- cena pri nákupe do 50 € - 4,95 € (dobierka + 1 €)

- cena pri nákupe nad 50 € - zadarmo (dobierka+ 1 €)

-  pri objednávke do 15:00 bude zásielka doručená na druhý pracovný deň na vašu Poštu. Ráno vás bude Slovenská Pošta kontaktovať SMS, že si môžete balík vyzdvihnúť. Pri vyzdvihnutí je potrebné mať občiansky preukaz. Pošta neposiela žlté papieriky ani Vás už nijako nebude kontaktovať. (Doručenie do 24 hodín od objednania)

- pri objednávke po 15:00 bude zásielka na druhý deň odovzdaná Slovenskej pošte. Nasledujúci deň bude zásielka doručená na vašu Poštu. Ráno vás bude Slovenská Pošta kontaktovať SMS, že si môžete balík vyzdvihnúť. Pri vyzdvihnutí je potrebné mať občiansky preukaz. Pošta neposiela žlté papieriky ani Vás už nijako nebude kontaktovať. (Doručenie do 48 hodín od objednania)

IV. Osobný odber Bratislava:

- cena pri nákupe do 50 € - zadarmo (dobierka + 0 €)

- cena pri nákupe nad 50 € - zadarmo (dobierka+ 0 €)

Tovar bude pre Vás zarezervovaný a pripravený na prevzatie v sídle spoločnostiFresh & Fit, s. r. o.v Bratislave na ulici: Cukrová 14, 81108. O možnosti vyzdvihnutia vás budeme informovať mailom. Tovar bude rezervovaný 7 dní. Pre predĺženie rezervácie je potrebné nás kontaktovať, inak sa objednávka stornuje.

Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.