BEAUTY CARE-DARČEKOVÉ BALENIE

13.52 € 16.90 €

10 dňová dávka obľúbeného skrášľujúceho kolagén komplexu BEAUTY CARE v luxusnom darčekovom balení poteší každú mladú dámu. Obdarujte mamu, sestru či priateľku a darujte skutočný darček v podobe zdravia a krásy.

Dostupnosť:

Skladom

Doručíme do 25.1.2021

JEMNÁ A PRUŽNÁ PLEŤ

HUSTÉ A PEVNÉ VLASY


ZDRAVÉ A KVALITNÉ NECHTY


HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA POKOŽKY


REDUKCIA TVORBY VRÁSOK


ZNÍŽENIE VYČERPANIA A ÚNAVY

Doprajte sebe či Vašim blízkym skutočný darček- 65 000 mg KRÁSY v podobe lekármi navrhnutého kolagénového komplexu BEAUTY CARE.

Skrášľujúci komplex bioaktívnych kolagénových peptidov, vrátane starostlivo vybraných a navzájom vyladených vitamínov, minerálov a aktívnych látok– to všetko je pripravené pre Vašu pružnú pokožku, pevné nechty, zdravé zuby a krásne, rýchlorastúce vlasy.

Nechajte sa 10 dní rozmaznávať a doprajte svojmu telu každodennú dávku kolagénu, ktorý stojí za tajomstvom mladého tela. Kolagén zabezpečuje prirodzenú regeneráciu kožných buniek, hydratáciu a elasticitu pokožky. Vďaka kolagénu je koža pevná, napnutá a hladká, kolagén jej dodáva mladý a zdravý vzhľad a rozjasňuje ju.

Navyše, hneď prvým užitím dávky kvalitného kolagénu začína proces regenerácie tenkého čreva, čo prispieva k lepšej vstrebateľnosti potrebných živín. Najlepšie výsledky užívania kolagénového komplexu BEAUTY CARE sú zjavné pri dlhodobom užívaní.