prírodná medicína

O zdraví dnes vieme oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu, že máme obrovské množstvo poznatkov trpíme stále väčším počtom chorôb a ochorení a užívame čoraz viac liekov. Prečo? Odpoveď je v podstate veľmi jednoduchá. ZABÚDAME NA PRÍRODU! 

Potrebuje vaše telo viac vitamínu D? Vystavte ho slnku! Chýba vám vitamín C? Jedzte viac citrusových plodov! Trápi vás zlé trávenie? Konzumujte fermentované potraviny! Máte kašeľ, chrípku alebo virózu? Užívajte extrakty z liečivých bylín vo forme esenciálnych olejov, ktoré sú spoľahlivým nástrojom uzdravenia a základom skutočne zdravého života. Ako hovoril Hippokrates: Medicus curat, natura sanat. My sme si ho dovolili jemne parafrázovať: MEDICÍNA LIEČI, PRÍRODA UZDRAVUJE!

Esenciálne oleje sú tou najkoncentrovanejšou formou prírody. Extrahujú sa lisovaním za studena, parnou destiláciou, enfleurážou alebo maceráciou z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín – kvetov, plodov, listov, stoniek, kôry, živice alebo koreňov. Oleje obsahujú esenciu liečivej bylinky so všetkými jej charakteristickými vlastnosťami a liečivými účinkami. Jediná kvapka esenciálneho oleja obsahuje zložitú sieť molekúl, ktoré prospievajú ľudskému organizmu. Esenciálne oleje majú mimoriadne silnú koncentráciu. Napríklad jediná kvapka mätového oleja má silu 28 šálok mätového čaju. 

Skutočná sila esenciálnych olejov nespočíva len v jednorázovom terapeutickom účinku ako je to pri bežných liekoch, ale v tom, že vyrovnávajú fyziologický nedostatok harmónie a ľudskému telu pomáhajú dosiahnuť vnútornú rovnováhu potrebnú na uzdravenie, Ich liečivé schopnosti sú natoľko efektívne a účinné, že sa nami začína vážne zaoberať aj pomerne skeptická odborná verejnosť a vedecká obec. Svedčia o tom tisíce erudovaných článkov a odborných štúdií publikovaných v recenzovaných medicínskych periodikách po celom svete.

 

Záznamy neboli nájdené...

Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.