Detská imunita

16.90 €

10ml

Esenciálne oleje BENEDICTUS- IMUNITA určené deťom, sú navrhnuté našimi lekármi tak, aby pôsobili v tenkom čreve, kde sídli až 70% imunity celého tela. Vymiznutím patogénov z tenkého čreva môže detská imunita naplno pracovať a prirodzene tak chrániť dieťa pred rôznymi ochoreniami počas celého roku. Zmes je určená na pravidelné, vnútorné užívanie. Pre naše zmesi používame výhradne esenciálne oleje získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín, ktoré podliehajú prísnej certifikácii. Ich hlavnou výhodou pri liečbe detí je rýchly nástup účinku vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní, tiež príjemná bylinková chuť a vôňa.

Zmes esenciálnych olejov neobsahuje alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť:

Skladom

Doručíme do 22.9.2020

Imunita je súhrn obranných mechanizmov, ktorými sa organizmus bráni proti vonkajším patogénom (rôzne škodlivé látky a mikroorganizmy) napádajúcim telo. Imunitu poznáme vrodenú a získanú. Každá z nich má svoj význam v boji proti škodlivinám.

Oslabená imunita sa môže prejavovať zvýšenou únavou, častými prechladnutiami, opakovanými zápalmi prínosových dutín a močových ciest, opakovanými oparmi, zhoršeným hojením rán, pomalým zotavovaním po prekonaných virózach, plesňovými ochoreniami kože a nechtov.

80% imunitného systému sa nachádza v oblasti čriev. Výskumy dokazujú, že správne zloženie črevnej flóry (mikrobiota) je mimoriadne dôležité pre silnú imunitu. Je tiež preukázané spojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.

Intenzívny alebo dlhododý stres a frustrácia vytvárajú nerovnováhu črevnej flóry v neprospech probiotických baktérií výsledkom čoho je oslabená imunita.

Zmes esenciálnych olejov BENEDICTUS DETSKÁ IMUNITA mimoriadne účinne posiľňuje imunitný systém.

Zloženie zmesi esenciálnych olejov "DETSKÁ IMUNITA":

Hroznový olej: Vinič hroznorodý - jadierka (oleum vitis viniferae)

Klinčekový olej: Klinčekovec voňavý - puk (oleum caryophylli)

Škoricový olej: Škoricovník ceylónsky - kôra (oleum cinnamomi zeylanici)

Eukalyptový olej: Eukalyptus guľatoplodý - list (oleum eucalypti)

Rozmarínový olej: Rozmarín lekársky - vňať (oleum rosmarini)

Kadidlovníkový olej: Kadidlovník pilovitý - živica (oleum olibani)

Dávkovanie: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Uchovávajte pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie, ktorý je uvedený na obale.