Kašeľ

60 hodnotení
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Prírodné kvapky BENEDICTUS KAŠEĽ majú rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
28.1.2020
€19,90
   
Značka Benedictus
Kategória bežné ochorenia
 

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú extrakty z esenciálnych olejov získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín lisovaním za studena.Liečivé kvapky BENEDICTUS určené na vnútorné použitie sú ručne miešané extrakty na základe našich vlastných klinicky testovaných receptúr.

Kašeľ je reflexným obranným mechanizmom organizmu, ktorého cieľom je vypudiť z dýchacích ciest cudzie častice. Vyvoláva ho podráždenie receptorov, ktoré sa nachádzajú na sliznici dýchacích ciest. K trvalému dráždeniu receptorov dochádza pri zápaloch horných dýchacích ciest spôsobených v 90 % prípadoch vírusmi, ktorých sprievodným znakom je v počiatočnom štádiu suchý kašeľ, ktorý je nepríjemný, bolestivý, dráždivý, vysiľujúci a neproduktívny.

Ak dôjde k napadnutiu organizmu vonkajšími škodlivinami dochádza ku zvýšenej produkcii hlienu, ktorým sa tieto obaľujú a pomocou riasinkového epitelu sa dostávajú vyka\śliavaním z tela von. Takýto kašeľ sa nazýva produktívny ľudovo vlhký, ktorý je produktívny a vedie k vedie k vykašliavaniu hlienov.

Špeciálnou kategóriou je čierny kašeľ, označovaný tiež ako dávivý. Je vyvolaný patogénnou baktériou Bordetella pertussis. Zvlášť nebezpečný je čierny kašeľ u detí, kedy môže dôjsť k zastaveniu dychu počas kašľa, prípadne sa môžu objaviť aj kŕče.  

Prírodné kvapky BENEDICTUS KAŠEĽ sú ideálny prípravok proti suchému aj vlhkému kašľu, ktorý má okrem antibakteriálnych, antivírusových a protiplesňových účinkov aj účinky protizápalové.

Zloženie:

Citronovník rajský (oleum citri paradisi) - oplodie,

Myrhovník pravý (oleum myrrhae) - živica,

Ďumbier lekársky (oleum zingiberi) - podzemok,

Slamiha piesočná (oleum stoechadi) - kvet,

Klinčekovec voňavý (oleum caryophylli) - puk,

Eukalyptus guľatoplodný (oleum eucalypti) - list.

Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Deti: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu užívať kvapky len po konzultácií s lekárom.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. 

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Uvevyibutoy 15.3.2019 02:23
d3d3LmJlbmVkaWN0dXMuc2s# ehildovo-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-u]ehildovo-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ehildovo-t exakole
Odpovedať
Avatar autora Emufef 15.3.2019 02:23
d3d3LmJlbmVkaWN0dXMuc2s# uxiwiehuj-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-u]uxiwiehuj-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uxiwiehuj-t upevijava
Odpovedať
Avatar autora Otexaziqez 15.3.2019 02:23
d3d3LmJlbmVkaWN0dXMuc2s# owetvi-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-u]owetvi-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#owetvi-t mulidac
Odpovedať
 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.