Tradičná ruská medicína

elixir zivotaCédrový olej a cédrová živica sú zlatým pokladom prírodnej medicíny.

Obyvatelia Sibíri ju po stáročia nazývajú liekom na 100 chorôb. Céder a jeho liečivé vlastnosti sú spomínané už v Biblii, kde aj samotný kráľ Šalamún si nechal postaviť chrám z cédrového dreva, práve kvôli jeho energii a schopnosti čistiť vzduch od patogénov.

Dnes sibírsky céder a produkty z neho opäť zažívajú celosvetový boom, o to viac, že ľudstvo nenachádza potrebnú pomoc v priemyselne vyrábaných liečivách.

Je ELIXÍR ŽIVOTA liek na nesmrteľnosť?

Nie. Neprinášame nesmrteľnosť, nikto predsa nechce žiť večne.  Prinášame ZDRAVIE, pretože to POTREBUJE KAŽDÝ.

Elixír života je zmes pravej sibírskej cédrovej živice a cédrového oleja. Ideálne v sebe prepája účinky oboch liečivých zložiek sibírskeho cédra-posvätného stromu severanov.

ELIXÍR ŽIVOTA má prirodzené antibakteriálne, protivírusové, protiplesňové, detoxikačné, protizápalové, hepatoprotektívne, antiulcerózne, antiseptické, antisklerotické a regeneračné účinky.

"Je to obrovský dar prírody, ktorý stačí len múdro použiť.

Elixír života sme pre vás pripravili podľa starej ruskej receptúry, v spolupráci s mníchmi, ktorí ručne zbierajú živicu zo stromov, odriekavajúc pritom ďakovné modlitby za liečivú silu prírody. Prepojili sme ich poznatky a skúsenosti s modernou medicínou a prinášame tak unikátny produkt pre vaše zdravie, navrhnutý samotnou prírodou." 

MUDr. Renáta Téglássy,

praktická lekárka a zakladateľka značky BENEDICTUS

Zoradiť podľa:   Najlacnejšie Najdrahšie