ZIMNÁ LEKÁRNIČKA

79.90 €

3x 10 ml

vianočné ozdobyVýživový doplnok. 

100% prírodná "ZIMNÁ LEKÁRNIČKA", namiešaná lekármi z liečivých bylín, určená celej rodine, pre zvládnutie jesennej a zimnej sezóny bez nádchy, prechladnutia  a vírusových ochorení.

Jeseň a zima so sebou prinášajú zvýšené riziko ochorení ako je nádcha, prechladnutie, virózy či zápaly horných dýchacích ciest. Pripravte svoje telo na toto zaťažkávacie obdobie a posilňujte svoju imunitu, a v prípade potreby majte po ruke   Rýchlo, účinne, prírodnou cestou a bez nežiadúcich vedľajších účinkov.

Darčeková kazeta obsahuje zmes esenciálnych olejov "IMUNITA", KAŠEĽ" a "C-VIRUS".

Počas Vianoc každá z kaziet obsahuje Vianočné prianie a venovanie.

Aby bol Váš darček proste dokonalý.

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

zloženie kazetyDarčeková kazeta "ZIMNÁ LEKÁRNIČKA" to je kombinácia 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín

  • na priame posilnenie imunity
  • na rýchlu úľavu od kašľa (vrátane chronického kašľaa čierneho kašľa)
  • na ochranu pred vírusovými infekciami spôsobených vírusmi (vrátane vírusov čeľade Coronaviridae)
  • na prevenciu a podporu liečby ochorení spôsobených vírusmi (vrátane vírusov čeľade Coronaviridae)

Jednotlivé oleje majú antibakteriálne, protizápalové, protiplesňové a antivírusové účinky.

Vybrané produkty a ich zloženie bolo navrhnuté lekármi s dôrazom na kvalitu, pôvod a synergické účinky vybraných liečivých bylín.

Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervačné ani iné prídavné látky. 100% ORGANIC

ZLOŽENIE:

obsah kazetyZmes esenciálnych olejov "IMUNITA": klinčekový olej (oleum caryophylli), škoricový olej (oleum cinnamomi zeylanici), eukalyptový olej (oleum eucalypti), rozmarínový olej (oleum rosmarini), kadidlovníkový olej (oleum olibani) prečítajte si o tejto zmesi viac

Zmes esenciálnych olejov "KAŠEĽ": citrónový olej (oleum citri paradisi), myrhovníkový olej (oleum myrrhae), zázvorový olej (oleum zingiberi), slamihový olej (oleum stoechadi), klinčekový olej (oleum caryophylli), eukalyptový olej (oleum eucalypti) prečítajte si o tejto zmesi viac 

Zmes esenciálnych olejov "C-VIRUS": oreganový olej (oleum origani), škoricový olej (oleum cinnamomi zeylanici), citrónový olej (oleum citri), rozmarínový olej (oleum rosmarini), levanduľový olej (oleum lavandulae), tymiánový olej (oleum thymi), hroznový olej (oleum vitis viniferae) prečítajte si o tejto zmesi viac

DÁVKOVANIE:

3x denne užiť na lyžičke vody 2 až 3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivým osobám odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. Jednotlivé oleje je možné užívať súčasne. Pri súčasnom užívaní viacerých olejov dodržujte rozostup medzi jednotlivými dávkami minimálne 15 minút. Neprekračujte maximálnu súhrnnú dennú dávku olejov: 15 kvapiek.

UPOZORNENIE:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie uvedenom na etikete a balení.