Akcia
  • 1 z 4
 

Sezónny balíček Benedictus

38 hodnotení
 

Chrípková sezóna oficiálne začala prvého októbra a bude nás strašiť do konca apríla. Rozhodli sme sa, že vám v boji s chrípkou a nachladením pomôžeme. Pripravili sme pre vás sezónny balíček Benedictus, ktorý sa skladá z esenciálnych olejov Viróza, Kašeľ Imunita. Prevencia a prvá pomoc z rúk skúsených lekárovfarmaceutov Benedictus teamu by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, či firme. Nezabúdajte, že najohrozenejšími skupinami sú: predškoláci, starší ľudia, ľudia ktorí trpia chronickými ochoreniami a stresom. Pozor by si mali dávať aj ľudia, ktorí zdržiavajú vo väčších skupinách, napríklad v MHD, alebo v obchodných centrách. Nezabúdajte posilňovať imunitu a ak sa nakazíte nešírte to ďalej.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
19.11.2019
Bežná cena €54,87
Ušetríte €16,38 (–30 %)
€38,49
   
Značka Benedictus
Kategória Esenciálne oleje
 

Esenciálne oleje BENEDICTUS na vnútorné použitie sú čisté rastlinné výťažky získané z ekologicky pestovaných ako aj divo rastúcich liečivých rastlín.

(benedictus z latinčiny „požehnaný“)

  • esenciálne oleje sú čisté rastlinné destiláty a výťažky.
  • extrahujú sa priamo z rôznych častí rastlín – kvetov, listov, stoniek, plodov, kôry stromov, živice alebo koreňov.
  • na získanie pár kvapiek oleja sa spotrebuje obrovské množstvo materiálu (1 kvapka mätového oleja = 28 šálok mätového čaju).
  • esenciálne oleje sú vysoko koncentrované, prchavé látky, skladajúce sa z množstva rôznych prvkov, vrátane alkoholov, esterov, uhľovodíkov, aldehydov, ketónov, fenolov, terpénových alkoholov a kyselín.

 1

 

Výraz "esenciálny" podľa Websterovho slovníka
 
  • absolútny; základný; neodmysliteľný;
  • nevyhnutný pre to, aby vec bola tým či je; nutný; nepostrádateľný
  • obsahujúci alebo majúci vlastnosti koncentrovaného výťažku z rastliny, lieku alebo potraviny
  • skladajúci sa alebo vytvárajúci vnútornú, fundamentálnu podstatu veci; základný; neodmysliteľný 

Vývoj Esenciálnych olejov bol motivovaný snahou nájsť čisto prírodnú alternatívu chemicky vyrábaných liekov a výživových doplnkov, schopnú im konkurovať nielen v účinnosti, ale aj v rýchlosti pôsobenia.

Jedná sa o čisté rastlinné destiláty a extrakty získané z ekologicky pestovaných, ako aj divo-rastúcich rastlín, zmiešané na základe unikátnych receptúr. Esenciálne oleje obsahujú v sebe esenciu rastliny, so všetkými jej charakteristickými vlastnosťami, vrátane tých liečivých. Svojím rýchlo nastupujúcim účinkom ako aj jeho intenzitou predstavujú esenciálne oleje Benedictus prírodnú alternatívu pre tretie tisícročie.

 

3

 

Zloženie

 

Viróza

Citrónovník pravý (oleum citri) - oplodieKadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živicaŠkoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôra.

Kašeľ

Citronovník rajský (oleum citri paradisi) - oplodieMyrhovník pravý (oleum myrrhae) - živicaĎumbier lekársky (oleum zingiberi) - podzemokSlamiha piesočná (oleum stoechadi) - kvetKlinčekovec voňavý (oleum caryophylli) - pukEukalyptus guľatoplodný (oleum eucalypti) - list.

Imunita

Klinčekovec voňavý (oleum caryophylli) - pukŠkoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôraEukalyptus guľatoplodý (oleum eucalypti) - list, Rozmarín lekársky (oleum rosmarini) - vňať,  Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica.

 2

 

Dávkovanie
 
Dospelí: 3 x denne užiť na lyžičke vody tri až päť kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s jednou až dvoma kvapkami.

Deti: 3 x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu užívať esenciálne oleje len po konzultácií s lekárom.

Spôsob užitia:

Eseneciálny olej nakvapkajte na lyžicu vody, alebo čaju. Pri kvapkaní držte fľaštičku vo zvislej polohe. Kvapky pred kvapkaním pretrepte.

 4

 

Upozornenie
 

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov.

Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Tento liek uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Nepoužívajte tento liek po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.

Výrobok neobsahuje alkohol, cukor, lepok, pridané a konzervačné látky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.