Prostamol uno 60 kaps

Neohodnotené
 

Prostamol uno je voľno predajný, humánny liek rastlinného pôvodu, ktorý je určený pre mužov. Prostamol uno je vhodný pri problémoch s močením spôsobených nezhubným zväčšením prostaty. Liek obsahuje 60 mäkkých kapsúl a slúži nielen na liečbu prostaty, ale aj ako preventíva.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
17.12.2018
Bežná cena €23,10
Ušetríte €7,85 (–34 %)
€15,25
   
Značka Menarini
Kategória Ostatné
 

Prostamol uno: rýchla pomoc pri ťažkostiach so zväčšenou prostatou

 

Prostata je mužská žľaza, je súčasťou pohlavného systému v tele. Má veľmi dôležitú úlohu a funkciu. Prostata tvorí výlučky nevyhnutné pre správne fungovanie spermií - ich výživu a transport.

Medzi najčastejšie problémy s prostatou patria napríklad nezhubné zväčšenie prostaty, alebo zápalové ochorenie prostaty (prostatitída).

Problémom s prostatou sa dá vyhnúť a predchádzať zdravým životným štýlom, dostatočným množstvom pohybu vyváženou vhodnou stravou. Existujú potraviny, ktoré majú ochranný efekt vzťahujúci sa na prostatu. Sú to: paradajky, brokolica, brusnice, maliny, černice čučoriedky, listová zelenina a brokolica.

 

Prostamol-Uno-bobule

 

Treba si však uvedomiť, že pri prvých príznakoch vám už spomínané prevenčné prostriedky nepomôžu a budete musieť navštíviť lekára a zaobstarať si lieky. Ideálnym pomocníkom je práve Prostamol uno.

 

Úlohy Prostamol Uno

 

  • lieči nezhubné zväčšenie prostaty u mužov
  • pomáha pri zápaloch
  • pomáha pri všeobecných ťažkostiach s močením 
  • bráni zväčšovaniu prostaty

 

Účinné látky

 

  • Serenoa repens - Saw Palmetto - Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je rastlina rozšírená najmä v severnej Amerike, plody rastliny boli pôvodne využívané ako afrodiziakum a na liečbu urologických problémov. Jedna kapsula Prostamolu uno obsahuje až 320 mg výťažku zo  Serenoi plazivej. Extrakčné činidlo je etanol (96 %).

Obsahové látky v rastline sú napríklad: esterifikované mastné kyseliny, polysacharidy a flavonoidy.

 

Prostamol-Uno-Serenoa

 

Dávkovanie a dávkovacie schémy

 

Prostamol uno užívajte 1 kapsulu 1 krát denne, ideálne užívajte liek každý deň v rovnakom čase. Úplný účinok je možné dosiahnuť po troch mesiacoch liečby. Dĺžka liečby sa odvíja od závažnosti ochorenia a nie je časovo obmedzená.

Spôsob užívania:

Mäkkú kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutiny po jedle.

 

Upozornenie

 

Liek Prostamol uno neovplyvňuje pozornosť pri vedení motorových vozidiel, alebo strojov.  

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nepoužívajte liek po dátume exspirácie. Dátum exspirácie sa vzťahuje na posledný deň v mesiaci. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C. Uchovávajte v pôvodnom obale, chránené pred svetlom.
 
Lieky sa nesmú likvidovať odpadovou vodou alebo domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.

 

Zloženie

 

liečivá:

serenoa plazivá

pomocné látky:

sukcinylovaná želatína, glycerol, čistená voda, oxid titaničitý (E 171), čierny oxid železitý (E 172), žltý oxid železitý (E 172), karmín (E120)

 

prostamol uno zlozenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.