Pharmaton Geriavit 100 tab

Neohodnotené
 

Pharmaton Geriavit je voľnopredajný liek, ktorý zlepšuje imunitu, psychickú a fyzickú vitalitu. Pharmaton Geriavit je komplex vitamínov, minerálov a stopových prvkov, pôsobí proti únave, stresu, vyčerpanosti a zlepšuje spánok. Špeciálnou zložkou lieku je extrakt ženšenu G115. Balenie Pharmatol Geriavit obsahuje 100 mäkkých kapsúl.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
17.12.2018
Bežná cena €40,95
Ušetríte €5 (–12 %)
€35,95
   
Značka Ingelheim Pharma
Kategória Vitamíny a Minerály
 

Pharmaton Geriavit: kokteil vitamínov, minerálov, stopových prvkov, ktorý vás nakopne do života

 

Názov produktu "Pharmaton Geriavit" u ľudí budí mylnú predstavu, že tento liek je určený pre staršie osoby, seniorov. Opak je pravdou, Pharmaton Geriavit je vhodný pre všetkých, okrem detí do 12 rokov.

Pharmaton Geriavit je skvelým pomocníkom ak trpíte stresovými stavmi, máte pocit únavy a vyčerpanosti, pomáha pri pocitoch slabosti, zníženej koncentrácií, zlepšuje mentálnu pozornosť.

Liek sa využíva aj pri nedostatočnej výžive, u starších ľudí, pri diétach, pri strate chuti do jedla. Špeciálna kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov v kombinácií s extraktom ženšenu pôsobí ako elixír života.

 

pharma-3

 

Úlohy Pharmaton Geriavit

 

  • priaznivo pôsobí na výšku hladiny bunkovej aktivity
  • zvyšuje mentálnu a fyzickú kapacitu
  • zlepšuje stavy vyčerpanosti
  • pomáha pri strate chuti do jedla, pri anorexii,
  • používa sa pri rekonvalescencii po chirurgických zákrokoch

 

Účinné látky

 

  • vitamíny

Vitamíny sú organické látky, sú to chemické zlúčeniny, ktoré si ľudský organizmus nedokáže sám syntetizovať v dostatočnom množstve, preto sa musia neustále dopĺňať potravou, alebo výživovými doplnkami.

  • minerály

Minerály sa v ľudskom tele nachádzajú v hojnom počte, najmä vápnik (kalcium) a horčík (magnézium). Ich pravidelný prísun je veľmi dôležitý, častá fyzická aktivita zapríčiňuje zvýšené nároky organizmu na príjem minerálov. Preto musíme rovnako ako vitamíny dopĺňať aj minerály, stravou, alebo doplnkami výživy.

 

pharma-1

 

  • stopové prvky

Stopové prvky sa v ľudskom organizme nachádzajú vo veľmi malých množstvách. V organizme hrajú veľmi dôležitú úlohu, veľa enzýmov a hormónov by bez nich nebolo účinných. Pre náš organizmus sú potrebné esenciálne stopové prvky: železo, zinok, meď, mangán, molybdén, kobalt, jód, selén, fluór a chróm.

  • ženšenový extrakt

Ďalšie účinné látky sú: 

Deanoliumhydrogéntartrát, Retinolpalmitát, Ergokalciferol, Tokoferol-alfa-acetát, Tiamínnitrát, Riboflavín, Pyridoxiniumhydrochlorid, Kyanokobalamín, Kalciumpantotenát, Nikotínamid, Vit. C, Trihydrát rutozidu, Fluorid vápenatý, Síran draselný, Síran meďnatý, Monohydrát síranu manganatého, Sušený síran horečnatý, Hydrát síranu železnatého, Oxid zinočnatý, Bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý, Lecitín, Sójový lecitín.

 

Dávkovanie a dávkovacie schémy

 

Voľnopredajný liek Pharmaton Geriavit užívajte v odporúčanej dennej dávke a to 1 kapsulu denne.

Spôsob užívania:

Liek užívajte pred jedlom, počas jedla, alebo po jedle. Ideálne užite liek pri raňajkách

Užívanie Pharmaton Geriavit sa neodporúča u deti do 12 rokov. Ak užijete viac lieku ako máte, konzultujte to so svojím lekárom, alebo lekárnikom. Pri vynechaní dávky, nikdy neužívajte dvojnásobné množstvo.

pharma-2

 

Upozornenie

 

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nepoužívajte Pharmaton Geriavit po dátume exspirácie. Dátum exspirácie sa vzťahuje na posledný deň v mesiaci. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Uchovávajte v pôvodnom obale, chránené pred svetlom. Liek obsahuje laktózu, sójový lecitín, arašidový olej, etylparabén a propylparabén.
 
Lieky sa nesmú likvidovať odpadovou vodou alebo domovým odpadom. Nepoužitý liek vráťte do lekárne. Tieto opatrenia pomôžu chrániť životné prostredie.

 

Zloženie

 

liečivá:

Vitamíny, minerály, stopové prvky, ženšenový extrakt, deanoliumhydrogéntartrát, retinolpalmitát, ergokalciferol, tokoferol-alfa-acetát, tiamínnitrát, riboflavín, pyridoxiniumhydrochlorid, kyanokobalamín, kalciumpantotenát, nikotínamid, vit. C, trihydrát rutozidu, fluorid vápenatý, síran draselný, síran meďnatý, monohydrát síranu manganatého, sušený síran horečnatý, hydrát síranu železnatého, oxid zinočnatý, bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý, lecitín, sójový lecitín.

pomocné látky:

Zmes voskov, repkový olej čistený, etylvanilín, podzemnicový olej, želatína, monohydrát laktózy, koloidný oxid kremičitý bezvodý. Želatína, glycerol 85 %, etylvanilín, sodná soľ propylparabénu, sodná soľ etylparabénu, červený oxid železitý (E 172), čierny oxid železitý (E 172), voda čistená.

 

pharmaton zlozenie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.