MEDICÍNA LIEČI PRÍRODA UZDRAVUJE

Príbeh značky Benedictus sa začal písať v ambulancii praktickej lekárky MUDr. Renáty Gorthovej v Bratislave. Jej poznatky z ambulantnej praxe, predovšetkým preukázateľný nárast chronických ochorení, ju priviedli na myšlienku hľadať netradičný spôsob liečby tradičných ochorení.

Za ostatných 70. rokov sa preukázalo, že bežné resp. chemické lieky nie sú všeliekmi, skôr naopak pri nadmernom užívaní organizmu viac škodia ako prospievajú. 

Jediná správna cesta k uzdravenie pacienta je návrat k prírode a k liečivým bylinkám, ktorých blahodárne účinky poznali a hojne využívali už naši predkovia.

Práve tu sa zrodila myšlienka vytvoriť jedinečnú radu prírodných kvapiek Benedictus vyrobených na báze prírodných extraktov - esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ich miešanie na základe unikátnych receptúr vytvorilo zmesi vhodné na použitie pri bežných typoch ochorení ako sú kašeľ, trávenie, alergie, plesne či znížená imunita.

Dnes vám pod značkou Benedictus ponúkame prírodné kvapky pre desať indikácií s rýchlym nástupom účinku pri nízkom dávkovaní a bez škodlivých účinkov pre váš organizmus vhodné aj pre deti od 3 rokov.