Žihľavka

16.90 €

10ml

Esenciálne oleje BENEDICTUS na vnútorné použitie sú zmesi esenciálnych olejov získané z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Výhodou je rýchly nástup účinku vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní.

UPOZORENIE: ŽIHĽAVKA sú prírodné kvapky na VONKAJŠIE POUŽITIE!

ks

Dostupnosť:

Skladom

Doručíme do 7.7.2020

Žihľavka, latinsky urticaria, je špecifická reakcia kože na rôzne alergény. Na pokožke sa vytvoria malé ružovo-červené vyrážky, ktoré intenzívne pália a svrbia. Častejšie sa vyskytuje u detí. Objavuje sa po požití liekov, potravín ako sú citrusy, jahody, orechy, čokoláda, paradajky alebo syry alebo uštipnutí hmyzom

Žihľavka môže vzniknúť ako prejav chladu, kožná reakcia na slnko, pracie prášky, kozmetické krémy, parfumy alebo kovy, kedy ide o kontaktnú alergiu.

Prírodné kvapky BENEDICTUS ŽIHĽAVKA účinne zmierňujú kožné alergické reakcie.

Zloženie:

Levanduľa úzkolistá (oleum lavandulae) - kvet

Mäta pieporná (oleum menthae piperitae) - vňať

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica

Zederach indický (oleum azadirachti) - vňať

Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.

Deti: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie, ktorý je uvedený na obale.