Antistresová terapia

79.90 €

3x 10 ml

vianočné ozdobyVýživový doplnok. 

100% prírodná "ANTISTRESOVÁ TERAPIA", namiešaná lekármi z liečivých bylín, určená každému, kto je pod dlhodobým stresom.

Stres má devastačný účinok na zdravie. Uvoľnite svoju myseľ aj napätie v tele, zbavte sa problémov s trávením a zregenerujte svoju pečeň, ktorá vplyvom stresu trpí. Dosiahnete tak celkovú harmóniu v tele a budete sa cítiť opäť ako znovuzrodený. Rýchlo, účinne, prírodnou cestou a bez nežiadúcich vedľajších účinkov.

Darčeková kazeta obsahuje zmes esenciálnych olejov "STRES", TRÁVENIE" a "PEČĚŇ".

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

zloženie kazetyDarčeková kazeta  "ANTISTRESOVÁ TERAPIA" to je kombinácia 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín namiešaná lekármi:

  • na zmiernenie stresu a jeho negatívnych vplyvov na organizmus
  • na problémy tráviaceho traktu
  • na nevyhnutnú detoxikáciu a regeneráciu pečene, pre ktorú je stres obrovskou záťažou

Vybrané produkty a ich zloženie bolo navrhnuté lekármi s dôrazom na kvalitu, pôvod a synergické účinky vybraných liečivých bylín.

Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervačné ani iné prídavné látky. 100% ORGANIC

ZLOŽENIE:

obsah kazetyZmes esenciálnych olejov "STRES": bergamotový olej (oleum bergamottae), olej z citrónovej trávy, tzv. Lemongrass (oleum cymbopogoni), mätový olej (oleum menthae piperitae), levanduľový olej (oleum lavandulae), kadidlovníkový olej (oleum olibani) prečítajte si o tejto zmesi viac

Zmes esenciálnych olejov "TRÁVENIE": zázvorový olej (oleum zingiberi), slamihový olej (oleum stoechadi), klinčekový olej (oleum caryophylli), myrhový olej (oleum myrrhae), mätový olej (oleum menthae) prečítajte si o tejto  zmesi viac 

Zmes esenciálnych olejov "PEČEŇ": citrónový olej (oleum citri), slamihový olej (oleum stoechadi), zázvorový olej (oleum zingibri), grapefruitový olej (oleum citri paradisi) prečítajte si o tejto zmesi viac

DÁVKOVANIE:

3x denne užiť na lyžičke vody 2 až 3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivým osobám odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. Jednotlivé oleje je možné užívať súčasne. Pri súčasnom užívaní viacerých olejov dodržujte rozostup medzi jednotlivými dávkami minimálne 15 minút. Neprekračujte maximálnu súhrnnú dennú dávku olejov: 15 kvapiek.

UPOZORNENIE:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby s chronickými ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Neužívajte po dátume exspirácie uvedenom na etikete a balení.