"STOUPEJ S NÁMI" za dobrú vec až za hranice svojich síl

"STOUPEJ S NÁMI" za dobrú vec až za hranice svojich síl>

Zašportujte si, pomáhajte a vyhrajte produkty BENEDICTUS alebo ďalšie skvelé ceny

Lindu Tekeliovú poznáme osobne. Je to športovkyňa s obrovským srdcom a širokým úsmevom zakaždým, keď ju stretneme. V behu podáva priamo nadľudské výkony.

Jej zámer spojiť ľudí, aby športovali, s pomáhaním deťom a mladým, ktorí čelia v živote ťažkým výzvam, je nám veľmi blízky. Preto sme sa rozhodli túto nadáciu nielen podporiť, ale zároveň sa k Linde aj pridať a zdolávať výškové metre spolu s ňou.

O ČOM JE AKCIA "STOUPEJ S NAMI"?


"STOUPEJ S NAMI" je akcia Lindinej nadácie NEZÁVODÍM – POMÁHAM. Výzvou je našľapať čo najviac výškových metrov od 1.12. 2021 do 12. 12. 2021.

Vrcholom akcie je 3 denný nepretržitý výstup Lindy a jej parťáka Marka Slobodu na Lysú horu v Beskydoch. Keď v tejto dobe navštívite Lysú, určite ich tam stretnete.

Okrem nich tam uvidíte aj náš tím BENEDICTUS. Lindinu tempu určite stíhať nebudeme, ale v tom svojom sa budeme snažiť vyšliapať a niektorí aj sem tam nabehať, čo najviac výškových metrov a užiť si krásny spoločný čas na horách.


Máte  Lysú horu ďaleko?

Nevadí, zdolať výškové metre môžete hocikde, každý výsledok sa počíta. Všetko o tejto akcii sa dozviete TU.


Každá registrácia pomáha nadácii a navyše, vďaka nej hráte o skvelé ceny.

S radosťou sme túto akciu podporili a aj preto, môžete vyhrať produkty našej značky BENEDICTUS vo výške 10 000, - Kč. Pre všetkých účastníkov "STOUPEJ S NÁMI" sme pripravili aj 10% zľavu na naše produkty.

Tak čo, stretneme sa na Lysej?


Team BENEDICTUS

akce STOUPEJ S NAMI i

akce STOUPEJ S NAMI II