Medicína lieči, príroda uzdravuje

B1---MALE 

 

Príbeh značky Benedictus

 

Príbeh značky Benedictus sa začal písať v ambulancii praktickej lekárky MUDr. Renáty Gorthovej v Bratislave. Jej poznatky z ambulantnej praxe, predovšetkým preukázateľný nárast chronických ochorení, ju priviedli na myšlienku hľadať netradičný spôsob liečby tradičných ochorení.

Za ostatných 70. rokov sa preukázalo, že bežné resp. chemické lieky nie sú všeliekmi, skôr naopak pri nadmernom užívaní organizmu viac škodia ako prospievajú.

Jediná správna cesta k uzdravenie pacienta je návrat k prírode a k liečivým bylinkám, ktorých blahodárne účinky poznali a hojne využívali už naši predkovia.

Práve tu sa zrodila myšlienka vytvoriť jedinečnú radu prírodných kvapiek Benedictus vyrobených na báze prírodných extraktov - esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ich miešanie na základe unikátnych receptúr vytvorilo zmesi vhodné na použitie pri bežných typoch ochorení ako sú kašeľ, trávenie, alergie, plesne či znížená imunita.

 

summer-2404769_640

 

Čistá sila prírody

 


Prírodné kvapky Benedictus sú vyrobené na báze esenciálnych olejov, ktoré sú čistými extraktami získanými z ekologicky pestovaných ako aj divoko rastúcich rastlín. Pre svoju výraznú arómu sa nazývajú tiež éterické oleje.

Tieto oleje v sebe obsahujú esenciu rastliny so všetkými jej charakteristickými vlastnosťami, vrátane liečivých účinkov predovšetkým antibakteriálnych, antivírusových, protiplesňových, protizápalových, zmierňujúcich príznaky alergií, podporujúcich vykašliavanie alebo zlepšujúcich trávenie.

 

 Chudnutie

 

Sila jedinej kvapky

 


O sile prírodných extraktov nemá bežný človek celkom jasnú predstavu. Na prípravu 26 šálok mätové čaju stačí jediná kvapka prírodného extraktu z mäty. V jednom 10 ml balení prírodných kvapiek Benedictus je obsiahnutých cca 100 kvapiek prírodného extraktu - esenciálneho oleja z liečivých bylín. To je sila, ktorú si len tažko dokážeme predstaviť.

 

anise-2785512_640

 

Prírodná alternatíva

 


V dobe keď sa baktérie v ľudskom organizme stávajú čoraz viac rezistentnými voči účinkom antibiotík, predstavujú prírodné kvapky Benedictus, vyrábané na základe unikátnych receptúr, prírodnú alternatívu pre tretie tisícročie.

Neustále rastúci dopyt po čisto prírodných produktoch je v poslednej dekáde veľmi citeľný najmä v oblasti nápojov, stravovania alebo medicíne.

Dnes vám pod značkou Benedictus ponúkame prírodné kvapky pre desať indikácií s rýchlym nástupom účinku pri nízkom dávkovaní a bez škodlivých účinkov pre váš organizmus vhodné aj pre deti od 3 rokov.

Aby sme Vám v budúcnosti lepšie vedeli odporučiť produkty, ktoré by ste mohli potrebovať, si potrebujeme uložiť do Vášho prehliadača údaje (cookies). Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Súhlasíte s ich uložením.